Polowanie na morelowe dżemy!

Przetrwanie w dżungli to kwestia nie tylko sprawności fizycznej, co sprawdzaliśmy podczas rozwiązywania zadań z butelkowych listów, ale też wartościowego pożywienia, które dodaje sił! Samodzielnie przygotowany dżemik smakuje najlepiej a wspólne pichcenie z morelami w roli głównej wyszło niezwykle smakowicie! I teraz już rozumiemy o czym śpiewał Zuzu: „Nosorożce na manowce owce znów próbują zwieść. Zebry zaś na żebry idą, liści nie chcą jeść. Sześć żyraf żąda żyra, lecz im słoń słoninę dał .Roni łzy krokodyl, mrównik zaś za równik zwiał! Jak sawanna długa i szeroka wstał już dzień i co tylko żyje o posiłek stara się!”