Pies na … ratunek!

Na tę wizytę czekaliśmy cały tydzień. Odwiedził nas Pan Mirosław Dubiel z Centrum pracy z psem Songo. Przyszedł do nas w towarzystwie Ury – niesamowitego owczarka niemieckiego.
Pan Mirosław opowiedział nam o  swojej pracy  i sposobach na tresurę psów. Dowiedzieliśmy się także jak powinniśmy się nimi opiekować i o nie dbać aby były z nami szczęśliwe. Uruchomił w nas tym samym  niespotykane pokłady empatii i każdy po spotkaniu z Panem Mirkiem i Urą miał marzenie aby takiego zdolnego psa mieć u swojego boku.
Sztuczki w wykonaniu Ury oglądaliśmy z otwartymi buziami i tylko chciało by się więcej i więcej.
Panu Mirosławowi bardzo dziękujemy za odwiedziny  i cieszymy się, że istnieją blisko nas tacy ludzie jak on, którzy swoją miłością do czworonogów  zarażają innych. Powodzenia!