O Polsce dla Seniorów

W miniony wtorek  gościliśmy w naszym przedszkolu wyjątkowych gości ,podopiecznych Domu Dziennego Pobytu „Klub Seniora” w Lublińcu oraz członków Lublinieckiej Rady Seniorów. Poprzez patriotyczne piosenki,wiersze i taniec opowiedzieliśmy im o naszej ojczyźnie,czym wywołaliśmy uśmiechy na ich twarzach a nawet niejedną łezkę wzruszenia.Jest nam tym bardziej miło,że wśród naszej publiczności powitaliśmy także Panią Annę Jonczyk Drzymałę Zastępcę Burmistrza Miasta Lublińca ,Pana Sebastiana Majdzika Naczelnika Wydziału Spraw Społecznych,Panią Aleksandrę Kowalczyk Dyrektor MOPS oraz Panią Jolantę Olszewską kierownik DDP Klubu Seniora. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci i jesteśmy niezwykle dumni z naszej międzypokoleniowej przyjaźni,którą dzisiaj zawiązaliśmy!