Niespodzianka tygodnia

Niespodzianki lubią wszyscy, zarówno mali jak i troszkę więksi.  Nie ulega wątpliwości, że cieszymy się wszyscy jednakowo, kiedy możemy coś nowego poznać, spróbować i doświadczyć. W każdym tygodniu czekały na nas takie niespodzianki. Było muzycznie z instrumentami, ruchowo podczas zabaw z dywanem tuputanem  i kreatywnie podczas oglądania teatrzyku Kamishibai. Musimy dodać, że chociaż trwają wakacje, nie zapomnieliśmy także o szarych komórkach pobudzając logiczne myślenie podczas zabaw z wykorzystaniem tablicy interaktywnej czy próbując swoich sił w naukowych eksperymentach. Takie niespodzianki to my rozumiemy!