Najlepsze pozostanie w nas…

Kochani Rodzice,

„Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie.
Wyciągają ręce i proponują swoją  przyjaźń…”

Jesteście dla nas aniołami, którzy wspieraniem naszych działań, troską o ich urzeczywistnienie  a także pomocą w ich realizacji, towarzyszycie nam w najważniejszych momentach naszej przedszkolnej drogi.

Światełko Nadziei rozpalone wspólnie, które otrzymaliśmy od Was utwierdza nas w przekonaniu, że: „gdzie płonie mały płomyk nadziei, tam widać światło…”.

Dziękujemy  za dotychczasową wyjątkową i skuteczną współpracę, okazaną życzliwość a także wsparcie finansowe naszych małych-dużych przedsięwzięć, które traktujemy jako wyraz Waszego zaangażowania i dobroci.

DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE Z NAMI