Musical„Dorotka z krainy Oz”

Dzieci z grup Koniczynek,Słoneczek i Niezapominajek wybrały się do bajecznej krainy Oz , w której to dowiedziały się  jak ważną rolę  odgrywają w naszym życiu uczucia. Aktorzy Teatru Moich Marzeń z Chorzowa zabrali nas do krainy pełnej kolorów, gry świateł i kontrastów.Trąba powietrzna porwała dom Dorotki (z nią w środku), przenosząc go do krainy Oz i zrzuciła wprost na Złą Czarownicę ze Wschodu. Dziewczynka w nagrodę dostaje jej niezwykłe Srebrne Trzewiczki, a Dobra Czarownica z Północy każe jej iść drogą wybrukowaną żółtą kostką aż do Szmaragdowego Grodu, gdzie mieszka wielki i potężny Czarnoksiężnik. Podobno tylko on może spełnić jej życzenie: powrót do Kansas. Po drodze Dorota spotyka Stracha na Wróble (który chciałby mieć rozum), Blaszanego Drwala (który pragnie serca) i Tchórzliwego Lwa (który marzy o odwadze). I tak się zaczyna podróż, podczas której dowiadujemy się,że wszystko co najważniejsze jest tak naprawdę w zasięgu naszej ręki.