Mali badacze przyrody!

Dziecko poznając świat  styka się z różnymi zjawiskami i rzeczami. Świat przyrody, obok świata ludzi i techniki jest dla niego najbardziej bogaty i ciekawy. Poznając go wszystkimi zmysłami dzieci bezpośrednio  odkrywają jego różnorodność i piękno.

Jesteśmy już powoli w wiosenny nastroju, dlatego w naszych salach rozpoczęliśmy szeroko zakrojone prace ogrodnicze. Sadziliśmy rośliny i warzywa a teraz obserwujemy ich wzrost skrupulatnie przyglądając się im każdego dnia.

Bardzo aktywnie rozwijamy  nasze zainteresowania przyrodnicze przy okazji świetnie się bawiąc. Kto wie, może wśród nas rośnie już jakiś botanik?