Koncerty, koncerty…

Niezapominajki i Żabki doskonalą słuch muzyczny na wiele sposobów. Tym razem wzięli udział w koncercie w  Państwowej Szkole Muzycznej 1st im. Janiny Garści w Lublińcu. Na scenie podziwiali występy uczniów szkoły, którzy zrobili niesamowite wrażenie grając na tak wielu różnych instrumentach. Jakby tego było mało wśród muzyków rozpoznaliśmy  także absolwentów naszego przedszkola, którym szczególnie mocno biliśmy brawo.

Musicie wiedzieć jeszcze jedną bardzo ważną rzecz. Jesteśmy bardzo dumni z naszych koleżanek Julii Pałubskiej i Wiktorii Suchary, które zaprezentowały się przed publicznością grając na swoich ukochanych gitarach. Dziewczynki oczarowałyście nas swoją grą!