Koncert światowej sławy „ Słonecznych Promyków”

Babcia i Dziadek to najlepsi przyjaciele na całe życie. Takim osobom  należy się więc nadzwyczajne podziękowanie. Koncertowe!

Światowej sławy zespół utalentowanych wokalistów młodego pokolenia  „ Słonecznych Promyków” na tę okazję przygotował wyjątkowy repertuar . Ich najnowsza płyta   , jest pełna wspomnień i wzruszeń , które przywołane w piosenkach i wierszach , wywołały niejedną łezkę w oku naszej publiczności.

Największych hitów muzycznych słuchało szanowne gremium seniorów , którzy to entuzjastycznie przyjęli wschodzące gwiazdy polskiej piosenki. Bisom nie było końca!

Słowem zakończenia , wszystkim naszym fanom wśród babć i dziadków składamy nie tylko najpiękniejsze życzenia , ale też zapewniamy ,że pomimo zawrotnej kariery , która za chwilę nas czeka , dla Was zawsze znajdzie się miejsce na widowni. Na wszystkich scenach świata!