,,Jesteśmy super…” czyli zawody sportowe w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu

Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. My również przyłączyliśmy się do tej akcji i w piątek podsumowaliśmy nasze działania w ulubiony przez nas sposób. Aktywny! w zawodach sportowych wzięło udział 5 drużyn i każda z nich spisała się wspaniale. Cytrynki przejęte po raz pierwszy brały udział w sportowej rywalizacji, Jagódki z zapałem przystąpiły do konkurencji a Biedronki z wielką odpowiedzialnością podejmowały się kolejnych zadań. Nie możemy zapomnieć o Jabłuszkach, które cierpliwie czekały na swoją kolej i Koniczynkach, które potrafiły radzić sobie z porażką. Najważniejsze jednak jest to, że oprócz sporej dawki ruchu potrafiliśmy współpracować ze sobą i wzajemnie się motywować.

Nasze hasło ,,jesteśmy super”  na zakończenie sportowych zmagań słyszało całe przedszkole!