Jest taki dzień,bardzo ciepły,choć grudniowy…

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie obchodzimy go bardzo uroczyście.Tradycyjnie Pani Renatka złożyła nam życzenia,których wysłuchaliśmy bardzo uważnie i mamy nadzieję,że się spełnią!Na tym oczywiście nie koniec. Nasze stoły wprost uginały się od bożonarodzeniowych smakołyków,ale najlepsze musiało poczekać na później.Co? prezenty!ledwo zmieściły się pod choinkami,ale za to ile dały nam radości!najważniejsze jednak jest to,co zostanie w naszych sercach-to,że byliśmy w tym wyjątkowym dniu razem.Dziękujemy też przedstawicielom Rady Rodziców Panu Marcinowi Kubankowi, Pani Oli Granosz,Panu Maciejowi Wilk oraz Pani Oli Kalycie za obecność i przeżywanie tych ważnych chwil z nami.

a teraz… WESOŁYCH SWIĄT!