INFORMACJA DLA RODZICÓW

Szanowni Rodzice

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa informuję, że do dnia 10 kwietnia 2020 r. zarówno nasi wychowankowie jak i nauczyciele nie przychodzą do przedszkola.

W okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania przedszkola wyłączona została również możliwość bezpośredniego załatwienia spraw w administracji przedszkola – w razie potrzeb proszę o kontakt mailowy i telefoniczny z sekretariatem przedszkole.nr6@poczta.eu, oraz nr tel. 34 351 14 06 oraz nauczycielami poprzez ustalony sposób kontaktu i korespondencji.

W sprawie odpłatności za wyżywienie za miesiąc marzec prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem w godzinach od 7:00 do 12:00

Wszelkie informacje będą na bieżąco zamieszczane na stronie przedszkola.