Hakunamatata! czyli nie martw się i… wyrusz z nami w rejs!

Timon i Pumba byliby z pewnością zadowoleni! Nasi dwaj rezolutni bohaterzy bajki swoim powiedzeniem idealnie wpisali się w ostatni wspólny tydzień. Podróżowanie po dżungli nie należy do najłatwiejszych, dlatego naszym środkiem transportu uczyniliśmy statek. Musimy dodać, że był on niezwykły, bo pomogła nam go stworzyć nasza wyobraźnia i pomysłowość. Było warto! Dotarliśmy do Afryki! Nieznany ląd przemierzaliśmy boso – aby poczuć się jak rdzenni mieszkańcy. Kolejnym celem, podczas odkrywania tajemnic przedszkolnej dżungli stało się kino, gdzie mogliśmy poznać przygody „Króla lwa” i przy okazji troszkę się wzruszyć, bo chyba wszyscy doskonale pamiętamy te wciąż aktualne  słowa: „(…) już wiem miłość drogę zna poprowadzi mnie przez świat…” Zobaczcie nasze przedszkolne safari!