Żabki i Słoneczka na pikniku wojskowym

Nawet najmłodsze przedszkolaki wiedzą, że komandosi z Lublińca są wizytówką polskiej armii, dlatego z największą przyjemnością postanowiliśmy wybrać się na piknik do żołnierzy. W krótkich żołnierskich słowach zdradzimy Wam co się tam działo. Na miejscu przyjrzeliśmy się z bliska sprzętowi militarnemu, który na co dzień wykorzystują wojskowi a nawet uczestniczyliśmy w ćwiczeniach z zakresu pierwszej pomocy. Teraz dopiero wiemy ile wysiłku i trudu muszą wkładać żołnierze każdego dnia abyśmy czuli się  bezpiecznie.

II miejsce Oskara Cetnerowskiego w konkursie
„Nasza armia w naszym mieście”

Spieszymy zawiadomić, że nasz przedszkolak Oskar Cetnerowski z grupy Żabek zajął II miejsce  w konkursie pt. „ Nasza armia w naszym mieście” organizowanym przez Klub Garnizonowy w Lublińcu. Oskarkowi gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za kolejne sukcesy!