Falkoshow – teatr magnesu

W poniedziałek gościliśmy w naszym przedszkolu Pana Krzysztofa Falkowskiego, twórcę krakowskiego Teatru Falkoshow.
Mogliśmy zobaczyć nową odsłonę sztuki teatralnej, bo tym razem staliśmy się widzami teatru magnesu. Ruchome obrazy, odpowiednia muzyka i nastrój pełen magii towarzyszył nam przez cały spektakl.
Opowieść z morałem  o „Złotej rybce” pomogła nam zrozumieć, że szczęścia nie da nam to, co posiadamy a to, kim jesteśmy. Przyrzekamy nie zapomnieć! Na zakończenie Pan Falkowski uchylił przed nami rąbek tajemnicy i pokazał nam jak działa jego teatr i co sprawia, że magnes wprawia obrazy  w ruch. I wiecie co? To było naprawdę ciekawe !