Eko – moda

28 marca 2019r. Natalka i Oliwka z grupy Koniczynek wzięły udział  w „Pokazie mody ekologicznej” zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Lublińcu. Było to nie lada wyzwanie – zaprezentować się przed tak liczną publicznością. Szczególnie, że dziewczynki miały do odegrania role. Jedna z nich uwielbiała wędrówki po górach z plecakiem pełnym przygód, zaś druga wprost kochała wędrować po sklepach i polować na super okazje. Nasze małe modelki i zarazem aktorki spisały się świetnie, za co dostały gromkie brawa. A jeszcze większe brawa należą im się za to, że same zaprojektowały i wykonały swoje stroje. Kto wie, może już niedługo będziemy mogli podziwiać całą kolekcję eko – ubrań zaprojektowanych przez Koniczynki.

Dziękujemy bardzo za pomoc rodzicom Natalki i Oliwki.

Wioleta Haberla

IMG-20190328-WA0000 — kopia