Dzień Dziecka w naszym przedszkolu odbył się 04.06.2019r. Ten dzień okazał się doskonały do tego, aby dzieci z naszego przedszkola mogły się zintegrować. Dzień Dziecka rozpoczął się od zatańczenia wspólnego tańca „A ram sam sam”, który wszystkie przedszkolaki świetnie zatańczyły. Następnie przeszliśmy z panią animatorką do zabaw przy chuście Klanza. W tym dniu przedszkolaki korzystały z dmuchanego darta i świetnie bawiły się na dmuchanej zjeżdżalni. Było też zamykanie w dużej bańce. Wiele radości przedszkolakom sprawiła wizyta Minionka, który z dziećmi bawił się przy muzyce.  Były też zabawy ruchowe, przeciąganie liny, chodzenie na szczudłach oraz gry XXL.            W międzyczasie naszego szaleństwa znaleźliśmy czas na drugie śniadanie. Jedliśmy słodkie nektarynki i piliśmy orzeźwiającą lemoniadę, którą przygotowały nasze panie kucharki. Na zakończenie dnia wszystkie nasze przedszkolaki otrzymały upominki w postaci balona i mydlanych baniek w kształcie serduszka.

BAWILIŚMY SIĘ ŚWIETNIE

Dziękujemy Panu Korzeniewskiemu, tacie Wiktorii i Zuzi z grupy Jagódek za wspaniałą

oprawę muzyczną

Dominika Matusek, Monika Stojak