Dni otwarte w naszym przedszkolu

Jest wiele dni w roku, kiedy odwiedzają nas goście. Tym razem byli oni niezwykli, bo już od września staną się naszymi przyjaciółmi! Dni otwarte, to doskonała okazja  do poznania przedszkola i nie tylko. Dzieci, które nas odwiedziły mogły zobaczyć jak na co dzień pracujemy w swoich grupach, co robimy i jakie  mamy zasady. Taka integracja bardzo nam odpowiada!

Rodzice z kolei dowiedzieli się jak wygląda organizacja dnia a podczas osobnego spotkania z Panią Dyrektor i naszymi paniami posłuchali o celach jakie sobie stawiamy i poznali nasze metody i formy pracy. Był to też świetny moment, aby zadać nam pytanie i po prostu porozmawiać o tym, co ważne: o wspieraniu rozwoju dzieci.

Na zakończenie tego wspólnego dnia przygotowaliśmy dla naszych nowych kolegów i koleżanek fantazyjne baloniki, które z uśmiechem na ustach zabrali do domu.