Akcja Sprytni Rodzice…czyli sprytne oszczędzanie!

Rada Rodziców zaprasza do wzięcia udziału w akcji Sprytni Rodzice, której organizatorem jest Fundacja FaniMani.
Jej celem jest wsparcie klasy (grupy) swojego dziecka lub szkoły , przedszkola.
Zasady akcji:
Od dzisiaj zakupy w internecie to wsparcie dla grupy Twojego dziecka!Akcja nie wymaga żadnych wpłat ani nic nie kosztuje.Mechanizm polega na „odzyskaniu” części pieniędzy , które każdy z rodziców wydaje na zakupy w internecie. W akcji bierze udział większość znanych sklepów internetowych ,a ich łączna liczba przekracza 900.
Jak to działa:
Średnio 2,5 % wartości zakupów może zasilić klasowy (grupowy) budżet np. jeśli kupią Państwo książki za 50 zł , to 1,50zł wróci do klasy.

Szczegóły akcji i listę sklepów znajdziecie Państwo na: http://www.sprytnirodzice.org.pl