Ahoj przedszkole!

Za nami wspaniały czas spędzony w przedszkolu, który upłynął nam na zabawie, wzajemnym poznawaniu i nauce. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy i czas już pożegnać nasze przedszkole. Przed nami szkoła i nowe doświadczenia! W środę uroczyście zakończyliśmy rok szkolny a na naszą galę zaprosiliśmy Panią Dyrektor, nasze Panie i rodziców. Wzruszeniom nie było końca, bo w naszym repertuarze znalazły się piosenki i tańce, które poznaliśmy i prezentowaliśmy na przestrzeni ostatnich lat. I tak pokazaliśmy czego nauczyliśmy się mając 3 latka, 4, 5 i 6. Niektórzy przecierali oczy ze zdumienia, że już jesteśmy absolwentami, ale tak to prawda!