A na wiosnę rozkwitają… talenty!

Podczas, gdy w naszych ogródkach zaczynają rozkwitać pąki drzew, a z ziemi wyłaniają się stokrotki, my postanowiliśmy dać rozkwitnąć talentom! A takich w naszym przedszkolu jest całkiem sporo. Wiosenny konkurs talentów zgromadził nie tylko wokalistów i tancerzy, ale też instrumentalistów i recytatorów, którzy przełamali swoją nieśmiałość i wystąpili przed swoimi kolegami a także przed wyjątkowym jury, w którym zasiadały dwie dostojne panie: wiosna i zima. Widzom nie schodził z twarzy uśmiech  a  brawom nie było końca.

Dzięki takim konkursom, możemy pokazać nasze zainteresowania i pasje a także uczymy się kreatywności, która pomaga nam odkrywać siebie: nasze słabe i mocne strony. I niech będzie jak w tej piosence: „Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu mam… talent!”

Poznajcie naszych utalentowanych przedszkolaków:

Recytatorki z grupy Niezapominajek Helenka i Natalka oraz z grupy biedronek Natalia Korte – Kozłowska, instrumentaliści: zespół muzyczny „Wesołe Biedronki” w składzie z Olkiem, Leną, Maksem, Moniką i Natalką, światowej sławy zespół muzyczny „Słoneczne promyki”, gitarzystka Wiktoria z grupy Słoneczek, skrzypaczki: Julia z grupy Żabek i Madzia z grupy Koniczynek oraz zespół muzyczny „Zielone koniczynki”. Na naszej scenie wystąpili także wokalistka Natalia Jureczko z grupy Żabek wraz ze swoim chórkiem w brawurowym wykonaniu piosenki pt. „Mam tę moc”, roztańczona Ola z grupy Niezapominajek i  specjalista ślonskiej Godki Nikodem  z grupy Słoneczek.