ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO BIEDRONEK

Tydzień temu dzieci z najstarszej grupy Biedronek odebrały dyplomy ukończenia przedszkola i wspaniałe pamiątki. Był to dla wszystkich wzruszający czas spotkania po tak długiej przerwie. Zwieńczeniem roku szkolnego 2019/2020 było wspólne pożegnalne ognisko, na którym byli obecni nasi kochani absolwenci przedszkola, ich rodzice oraz pani dyrektor wraz z paniami wychowawczyniami. Dzieci mogły radośnie poszaleć na trampolinie, pograć w piłkę, pozjeżdżać na linie oraz miło spędzić razem czas.

Dziękujemy Rodzicom za zorganizowanie pożegnania, każde miłe słowa uznania oraz za całokształt pracy włożonej w trud wychowania Państwa pociech.

Rok szkolny minął nam nieubłaganie szybko. Będziemy bardzo miło wspominać lata, które razem spędziliśmy. Dziękujemy Wam Drogie Biedronki za wspólnie spędzony czas.

Życzymy Wam wspaniałych i bezpiecznych wakacji oraz samych szóstek w szkole. Odwiedzajcie nas często, bo my już tęsknimy za Wami…