INFORMACJA DLA RODZICÓW

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 6 w Lublińcu został poinformowany o kontynuacji rozpoczętej od 8 kwietnia do odwołania akcji strajkowej nauczycieli w przedszkolu.

W związku z brakiem możliwości zapewnienia prawidłowego funkcjonowania placówki i bezpieczeństwa wszystkim dzieciom, od 8 kwietnia 2019r. do odwołania, opiekę nad dziećmi sprawować będzie dyrektor wraz z jednym nauczycielem.

W związku z powyższym zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich rodziców o zapewnienie w miarę możliwości, opieki dzieciom na czas trwania strajku. W dniu 9 kwietnia proszę o podanie informacji w sekretariacie przedszkola
o braku możliwości zapewnienia opieki swojemu dziecku.

Liczę na Państwa zrozumienie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji i związanych z tym niedogodnościami.

Dziękuję za wyrozumiałość.

Renata Rokosa